Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Veronika Švadlenková
tel: +420 704 475 777
info@maxi-kraska.cz

Vše o nákupu » Reklamační řád
Reklamační řád

 

Postup při reklamaci zboží

  1. Napište průvodní dopis, ve kterém popíšete závadu na zboží a uvedete číslo objednávky, Vaše jméno a telefonní číslo. Popřípadě můžete přiložit kopii faktury.
  2. Zboží spolu s průvodním dopisem zašlete na adresu: Ing. Veronika Švadlenková, Deblov 15, 538 21 Mladoňovice
  3. Po obdržení reklamovaného zboží posoudíme jeho stav.

Vypořádání reklamace

V případě, že bude reklamace akceptována, zašleme Vám nové zboží, popřípadě vrátíme peníze, pokud již zboží nebude zahrnuto v naší nabídce.

Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30-ti dnů od jejího uplatnění. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě má spotřebitel právo na výměnu věci za stejnou novou bezvadnou věc, nebo může od smlouvy odstoupit. Výběr mezi výměnou věci a odstoupením od smlouvy náleží spotřebiteli.

Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě:

  1. opotřebení věci jejím obvyklým užívání,
  2. nesprávnou údržbou,
  3. zboží, u kterého vypršela záruka dnem uplatnění reklamace.

 Záruční doba a záruční list

Pro kupujícího je záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší. Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny výrobku v záruční době začne záruka běžet znovu od převzetí nové věci.

Jako záruční list slouží vystavená faktura.